Výroba kanoí

Naše lodě jste mohli vidět
v seriálu České televize
na fotografie
se podívejte tady

Na ukázku ze seriálu
se můžete podívat tady


Několik odkazů na stránky
s wallpapery:

picturecorrect.com
desktopnexus.com
wallpaperpimper.com
wordpress.com

 

Zajímavá videa o kanoích
na youtube:

Výroba kanoí

 

 

 

Výroba kanoí - pádla a doplňky -

Allround Typ 505.0
výroba kanoí a vodácké potřeby Pádlo je určeno pro širokou turistickou veřejnost a půjčovny pádel, pro sportovní jízdu na klidných i divokých vodách, na kánoích i raftech. Pádlo je v místě úchytu opatřeno plastovou bužírkou a anatomicky tvarovanou plastovou hlavičkou. Použitím odolného polyetylenu (HDPE) na list pádla a vysocepevnostního duralu na dřík pádla je zajištěná vysoká životnost a spolehlivost.
AllRound 505.0
AllRound 505.2 dvoudílné
AllRound 505.3 třídílné
Raft Typ 504.0
výroba kanoí a vodácké potřeby Pádlo je určeno pro širokou turistickou veřejnost, pro jízdu na raftech, i na kánoích. Ocení jej především jezdci, kteří preferují větší plochu listu pádla s větším záběrem (plocha větší o 20%). Pádlo je v místě úchytu opatřeno plastovou bužírkou a anatomicky tvarovanou plastovou hlavičkou. Použitím odolného polyetylenu (HDPE) na list pádla a vysocepevnostního duralu na dřík pádla je zajištěná vysoká životnost a spolehlivost.

Raft - tempo Typ 514.0
výroba kanoí a vodácké potřeby Pádlo ocení především jezdci na raftech, kteří preferují plný záběr a menší plochu listu. Je možné ho však použít i pro běžnou turistiku na kánoích a gumových člunech. Pádlo je v místě úchytu opatřeno plastovou bužírkou a anatomicky tvarovanou plastovou hlavičkou. Použitím odolného polyetylenu (HDPE) na list pádla a vysocepevnostního duralu na dřík pádla je zajištěná vysoká životnost a spolehlivost.

Tramp Typ 506.0
výroba kanoí a vodácké potřeby Pádlo je určeno pro širokou turistickou veřejnost a půjčovny pádel, sportovní jízdu na klidných i divokých vodách na kánoích a raftech – do stupně obtížnosti WW3. Pádlo ocení především jezdci, kteří preferují příjemný eliptický dřevěný dřík (lepený ze třech vrstev jasan – smrk – jasan) a velice příjemnou, anatomicky tvarovanou hlavičku z tvrdého dřeva (ořech, buk) napuštěnou voskem. Pádlo slučuje výhody dřevěného dříku a odolného polyetylenového (HDPE) listu. Řešení odstraňuje nevýhodu většiny celodřevěných pádel, tj. nízkou životnost listů pádel.
výroba ukončena
Na přání zákazníka vybavíme kanoe Vydra a Otava vyplétanými sedačkami
a kanoi Niagara vzduchovými komorami.
výroba kanoí a vodácké potřeby Vyplétané sedačky Vydra 2 ks
990,- Kč
výroba kanoí a vodácké potřeby Vyplétané sedačky Otava 3 ks
1.350,- Kč
Vzduchové komory Niagara

Uvedené ceny jsou včetně DPH 21%

 

 

Dotazy nebo objednávky na e-mail: perope@perope.cz